szkolenie

Otyłość wieku rozwojowego - od przyczyn do konsekwencji

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
12 - 13 października 2018
10:00
Czas zakończenia:
16:00
Gdzie:
Hotel Diament Arsenal Palace
Paderewskiego 35
Chorzów, śląskie, Polska
Strona www:
http://www.otyloscdziecieca.pl/
Organizatorzy:
MedicaExpert Conference
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 350.00 zł (dostępne rabaty ? 150 zł dla studentów 150 zł Rejestracja do 30.04.2018 dla Członków Śląskiego Oddziału PTP 250 zł Rejestracja po 30.04.2018 dla Członków Śląskiego Oddziału PTP 250 zł rejestracja do 30.04.2018 )
na stronie organizatora

Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i własnym mam zaszczyt i przyjemność zaprosić do Katowic gdzie w dniach 12 -13 października 2018 roku odbędzie się II Konferencja Naukowa: Otyłość Wieku Rozwojowego – Od Przyczyn do Konsekwencji. Tym razem tematem przewodnim będzie poszukiwanie skutecznych metod terapii tej coraz częstszej choroby populacji wieku rozwojowego.

Ponieważ leczenie otyłości to zagadnienie interdyscyplinarne, nasze zaproszenie kierujemy do szerokiego grona specjalistów, tj. lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy specjalistów, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów i innych zajmujących się leczeniem tej trudnej w praktyce jednostki chorobowej. Zachęcam również do udziału studentów wszystkich kierunków medycznych.

Wierzymy, że przygotowany przez nas program naukowy spełni Państwa merytoryczne oczekiwania i pozwoli na poprawę efektów terapii otyłości u dzieci i młodzieży. Ponadto, zachęcamy wszystkich do przesyłania streszczeń swoich prac naukowych dotyczących tematyki konferencji ponieważ chcemy także, aby to spotkanie stało się okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń poprzez prezentację własnych osiągnięć naukowych.

Mamy nadzieję, że nasza Konferencja będzie miejscem spotkania, dobrych przyjaciół a także okazją do nawiązania nowych kontaktów nie tylko na gruncie naukowym ale i towarzyskim. Liczymy na to, że dzięki Państwa aktywnemu uczestnictwu nasza Konferencja stanie się cyklicznym wydarzeniem będącym platformą współpracy specjalistów różnych dziedzin w zakresie skutecznego leczenia otyłości wieku rozwojowego.

Do zobaczenia w Katowicach

dr hab. n. med. Paweł Matusik

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji

Redaktorzy:
Dodano: 19 października 2017
Data aktualizacji: 19 października 2017
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.