Jesteś na:
trening

Piąty trening biegowy NCR z Andrzejem Radzikowskim!

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
25 czerwca 2016
10:00
Gdzie:
Warszawa Las Kabacki
Warsaw, mazowieckie, Polska
Organizatorzy:
Andrzej Radzikowski
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Rozpoczynamy kolejny sezon spotkań biegowych NCR Polska z Ambasadorem NCR Masters Team, mistrzem biegów ultra Andrzejem Radzikowskim. Zapraszamy wszystkich wielbicieli biegania. Zarówno początkujących biegaczy, jak i doświadczonych miłośników długich dystansów. Treningi są otwarte i bezpłatne, a najbliższy odbędzie się już w sobotę 25 czerwca w warszawskim Lesie Kabackim.

Plan treningu obejmuje przebiegnięcie dystansu ok. 8 kilometrów, płaskimi ścieżkami rezerwatu krajobrazowego Lasu Kabackiego. W planach mamy także rozgrzewkę i rozciąganie, w trakcie których znajdzie się czas na rozmowę z Andrzejem. Spotkanie będzie wspaniałą okazją do poznania detali treningów Radzikowskiego, jeżeli chodzi o biegi długodystansowe.

Andrzej Radzikowski opowie nam o swoich przygotowaniach do jednego z najtrudniejszych i najbardziej wyczerpujących biegów ultra w których w swojej karierze brał udział już dwa razy, a w tym roku startuje po raz trzeci, czyli biegu Spartathlon Ultra Race oraz biegu 24-godzinnym w Niemczech, który biegnie tydzień przed naszym spotkaniem.

Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowaliśmy także wspaniałe niespodzianki! Cztery egzemplarze książki \"Przewodnik po bieganiu ultra\" autorstwa Hala Koernera, Adama W.Chase\'a, z autografem Andrzeja Radzikowskiego, trafią w ręce osób, które zwyciężą w naszych prostych biegowych konkursach.

Spotykamy się 25 czerwca (sobota) o godz. 10.00. na polanie na tyłach hipermarketu Tesco na warszawskim Ursynowie. Trening biegowy NCR jest bezpłatny. Może w nim uczestniczyć każdy, kto ma na to ochotę. Zgłoszenia, pytania, zapisy: [email protected] lub [email protected]

☛ Termin ☛ 25 czerwca (sobota), godz. 10.00.

☛ Miejsce ☛ Warszawa Ursynów (polana na tyłach hipermarketu Tesco)

☛ Dla kogo? ☛ Dla każdego! Dla początkujących i zaawansowanych biegaczy!

☛ SPOTKANIE jest bezpłatne!

ZAPRASZAMY i do zobaczenia!

Dodano: 21 czerwca 2016
Data aktualizacji: 21 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.