Jesteś na:
trening

NOWY ROK W DOBREJ FORMIE!

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
11 stycznia 2016
18:00
Gdzie:
Reebok CrossFit Poznań
Budziszyńska 19/27
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
http://evenea.pl/imprezy/sport-i-rekreacja/poznan/nowy-rok-w-dobrej-formie-110469/?source=directory
Organizatorzy:
Reebok CrossFit Poznań Tel.: +48 61 278 58 37 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Okolice końca roku to dla większości ludzi czas, w którym robienie noworocznych postanowień jest odpowiednią chwilą na zmiany. Jest to moment, w którym wszystko jest możliwe, w końcu zostawiamy za sobą minione 365 dni i zaczynamy od zera. Świeży początek to idealny czas na to, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Nowy rok w dobrej formie!Przeżyj niezapomnianą przygodę i początek drogi do dobrej formy.Przedstawiamy nasze specjalne programy ON RAMP i 8 RAZY LEPSZY, które pozwolą Ci zmienić swoje życie na lepsze!

8 razy lepszy

8 razy lepszy to 8 tygodniowy program skierowany do osób, które chcą zmienić swój styl życia nazdrowszy i poprawić sylwetkę.Osoby biorące udział w programie otrzymują:

2 razy w tygodniu trening z grupa 8 razy lepszy2 razy joga2 treningi biegowenieograniczoną możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych zajęć2 plany żywieniowe2 wykłady na temat prawidłowego odżywiania oraz treningudzienniczek klubowiczapomiar składu ciała na profesjonalnej wadze marki TANITAgrupa na facebooku (która daje bardzo dużą motywację!)

CENA: 500zł

START PROGRAMU: 11stycznia

ON RAMP

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o CrossFicie? Zajęcia INTRO to za mało, aby podjąć decyzję o dołączeniu do naszego klubu?Nasz 4-tygodniowy program ON RAMP to cykl zajęć wprowadzających w świat CrossFitu, podczas których otrzymasz dużą procję wiedzy na temat CrossFitu i odpowiedniego sposobu odżywiania, nauczysz się prawidłowego wykonywania podstawowych ćwiczeń, przygotujesz się do wysiłku o wyższej intensywności oraz określisz swój cel treningowy i dowiesz się w jaki sposób go zrealizować. Oprócz tego program ON RAMP jest wspaniałą okazją, żeby sprawdzić czy CrossFit jest dla Ciebie, poznać nasz system treningowy, naszych trenerów oraz innych Klubowiczów.

Program ON RAMP skierowany jest do osób, które:rozpoczynają swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością fizyczną lub przez dłuższy okres czasu nie uprawiały żadnej aktywności fizycznejćwiczą regularnie, ale nie próbowały wcześniej CrossFitutrenowały wcześniej CrossFit, ale miały długą przerwę w treningachtrenują CrossFit na własną rękę, bez trenerachcą poszerzyć swoją wiedze na temat CrossFituW ramach programu ON RAMP otrzymujesz:-13 treningów razem z trenerem-2 wykłady (wprowadzający na temat CrossFitu oraz "Wpływ diety i sposóbu odżywiania na trening")-2 testy sprawnościowe-dzienniczek klubowiczaCENA: 179zł

START PROGRAMU:grupa1 11styczniagrupa2 13styczniagrupa3 18styczniagrupa4 20styczniaZajęcia odbywać się będą w REEBOK CROSSFIT POZNAŃ www.youtube.com/watch?v=wbH_Yq9DQ-kwww.reebokcrossfitpoznan.com/

KUP PROGRAM:http://crossfitpoznansklep.pl/pl/p/ON-RAMP/166http://crossfitpoznansklep.pl/pl/p/VOUCHER-8xLEPSZY/194

 

Dodano: 4 stycznia 2016
Data aktualizacji: 22 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.