Jesteś na:
trening

JOGA NA ZDROWIE!

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
24 lipca 2016
13:00
Gdzie:
Park Zdrowie
Łódź, łódzkie, Polska
Organizatorzy:
Hello Yoga
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Hello Yoga i Zielona Łódź już czwarty rok z rzędu zapraszają na zajęcia jogi w parku na Zdrowiu. Zajęcia będą odbywały się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 13:00.

Gdzie? Polanka nad stawem, ta sama od czterech lat :) Dokładną mapkę znajdziecie w komentarzach.

Dla kogo? Dla wszystkich chętnych i ciekawych, już ćwiczących jogę i tych noszących się z zamiarem :) Dla wszystkich spragnionych zieleni, lata, ruchu i powietrza.

Jeżeli masz wątpliwości czy joga jest dla Ciebie - przyjdź i sprawdź!

Co zabrać ze sobą? Matę, koc lub duży ręcznik, wygodny sportowy strój, butelkę wody mineralnej, przyda się też środek odstraszający komary ;)

WSTĘP WOLNY!

Po energię i oddech w środku miasta - wpadnij do parku!

A po zajęciach - relaks i niedzielny chillout...

_____

Zajęcia poprowadzi:

HELLO YOGA

Zajmujemy się nieszablonowo pojętą jogą, którą przekształcamy w miejski lifestyle i chętnie wyprowadzamy z sali w zielone parkowe plenery, nad wodę i w środek betonowej dżungli. Uczymy tradycyjnych stylów jogi (Ashtanga Vinyasa Yoga, joga wg Iyengara), a także eksplorujemy nowoczesne jej odmiany (AcroYoga, Aerial Yoga, SUP Yoga i SUP AcroYoga), nierzadko pioniersko w skali Łodzi, a nawet kraju.

KAJA MATWIJ

Nauczyciel Ashtanga Yogi z wieloletnim stażem, RYT500, po kursie u Basi Lipskiej-Larsen i niezliczonej liczbie warsztatów z nauczycielami z całego świata. Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II, ma także papiery instruktorskie w zakresie jogi Aerial. Praktykuje od 2002 r., prowadzi liczne zajęcia i autorskie warsztaty w całym kraju.

ITA WARMIŃSKA

Pion organizacyjny i techniczny Hello Yoga. Nauczyciel-asystent, w trakcie szkolenia, regularnie wozi matę na warsztaty ashtangowe i nie tylko. Ćwiczy i uczy też AcroYogi, nieustannie szkoli się w Polsce i za granicą. Trenowała kajakarstwo, aikido, przepada za rowerami, od niedawna próbuje swoich sił w boulderingu.

Redaktorzy:
Dodano: 22 czerwca 2016
Data aktualizacji: 22 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.