Jesteś na:
trening

IFAA Kettlebell Workout - zajęcia grupowe

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
09 - 10 kwietnia 2016
12:00
Gdzie:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://www.ifaa.pl/szkolenia/43-formy-wzmacniajce--zajcia-grupowe/82-kettlebell-workout.html https://www.facebook.com/events/232284047103274/
Organizatorzy:
IFAA Polska Tel.: +48 (22) 666 96 06 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć facebook

Opis:

IFAA KettleBell Workout jest doskonałą formą grupowego treningu siłowo-wytrzymałościowego. Zajęcia z kettlebell (kula z uchwytem) są skierowane zarówno do mężczyzn jak i do kobiet, nie są oparte na choreografii i gwarantują efektywną pracę całego ciała.  Przybór, wykorzystywany pierwotnie w treningu personalnym, stał się bardzo popularny w fitnessie grupowym. Zajęcia są połączeniem treningu funkcjonalnego z treningiem cardio.

Ponieważ w KettleBell ciężar, z którym ćwiczymy, nie znajduje się bezpośrednio w ręce, a poza nią, stwarza to możliwości ćwiczeń, których nie daje praca z żadnym innym sprzętem. Jest to idealny trening, szybko przynoszący efekty i równocześnie gwarantujący dużo zabawy.

 

Cel:

Zdobycie umiejętności prowadzenia zajęć grupowych KettleBell Workout. Uczestnicy uzyskują podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie treningu funkcjonalnego KettleBell, poznają zasady bezpieczeństwa i opanowują pierwsze serie ćwiczeń.

 

Wymagania:

IFAA Instruktor Zajęć Grupowych Fitness

lub porównywalne, zaakceptowane przez IFAA inne szkolenie, przede wszystkim obejmujące wzmacnianie i kształtowanie mięśni oraz anatomię funkcjonalną.

 

Zagadnienia:

  • postawa i technika
  • ćwiczenia podstawowe
  • praca z muzyką
  • metodyka i specjalny cueing
  • praca z grupą
  • różne profile zajęć

 

Szkoleniowcy: Abby Aouragh

Czas trwania: 2 dni 

 

Opłata obejmuje koszt szkolenia, tłumaczenie na j.polski, koszt materiałów szkoleniowych, licencji IFAA GmbH, certyfikatu IFAA KettleBell Workout for Group Fitness 

Redaktorzy:
Dodano: 2 lutego 2016
Data aktualizacji: 2 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.