Jesteś na:
szkolenie

Warsztaty BLW oraz żywienia po 1 roku życia dziecka

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
10 sierpnia 2016
14:30
Czas zakończenia:
19:00
Gdzie:
Tubajka - rodzinna kawiarnia
Plac Zwycięstwa 3
Łódź, łódzkie, Polska
Organizatorzy:
Ja Doula
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 55.00 zł

Serdecznie zapraszam na warsztaty prowadzone przez Małgorzatę Jackowską - specjalistkę żywienia człowieka i dietetyki, absolwentkę SGGW w Warszawie. Dyplomowaną promotorkę karmienia piersią, doulę ze stowarzyszenia Doula w Polsce. Jest autorką bloga www.malgorzatajackowska.com oraz artykułów dotyczących tematyki, w której się specjalizuje.

Zajmuje się w tematyką żywienia niemowląt i małych dzieci, rozszerzania diety i baby-led weaning oraz żywienia matek w okresie ciąży i laktacji.

Tematy są dwa:

14.30-16.30 Baby-led weaning – rozszerzanie diety w rękach dziecka

Na czym polega metoda BLW i czy naprawdę bardzo różni się od tradycyjnego podejścia? Co warto wiedzieć stosując BLW? Kiedy dziecko jest gotowe na samodzielne jedzenie? Jak wygląda to w praktyce? Jakie produkty podawać dziecku? Najczęstsze obawy (krztuszenie, bałagan, zapewnienie wszystkich wartości odżywczych), praktyczne wskazówki kulinarne - wspólne posiłki dla całej rodziny.

17.00-19.00 Jak jedzą małe dzieci? O zdrowej diecie dziecka po 1 urodzinach.

Czy po pierwszych urodzinach dzieci mogą jeść tak samo jak dorośli? Jak komponować posiłki dziecka, żeby zapewnić wszystkie niezbędna składniki odżywcze? Jak długo warto karmić dziecko mlekiem mamy? Jakie mleko podawać po 1 roku życia? Co zrobić z tzw. Niejadkiem? Czym jest wędrujący apetyt i programowanie żywieniowe?

Cena jednego warsztatu: 30 zł od osoby

Cena dla uczestników obu warsztatów: 55 zł od osoby

Obowiązują zapisy:

Joanna Osłowska

501 046 221

Dodano: 25 lipca 2016
Data aktualizacji: 25 lipca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.