Jesteś na:
szkolenie

Szkolenie: Odżywianie kobiet w ciąży i w czasie laktacji

Wróć do kalendarza

Szkolenie systematyzuje aktualną wiedzę na temat zasad żywienia kobiet w ciąży oraz tuż po porodzie. Ważnym punktem programu są wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania kobiet cierpiących na alergie lub nietolerancje pokarmowe. W takich przypadkach szczególne znaczenie ma właściwy dobór składników pokarmowych, by posiłki były bezpieczne dla matki, ale również wartościowe dla dziecka.

Informacje
Kiedy:
01 kwietnia 2017
09:00
Czas zakończenia:
16:00
Gdzie:

Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
http://www.4active.eu/szkolenia-dla-dietetykow-lekarzy-specjalistow/98-odzywianie-w-ciazy-w-czasie-laktacji.html
Organizatorzy:
Szkolenia 4Active
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

ODŻYWIANIE KOBIET W CIĄŻY I W CZASIE LAKTACJI

Warsztaty są przeznaczone dla specjalistów z dziedziny medycyny i żywienia, czyli dietetyków, żywieniowców, lekarzy oraz innych osób zainteresowanych wpływem diety na stan zdrowia.

O SZKOLENIU

Szkolenie porusza zagadnienia związane z żywieniem matki od chwili starania się o dziecko aż do szczęśliwych narodzin i okresu wychowania. Warsztaty dla specjalistów zostały przygotowane specjalnie po to, aby najnowszą wiedzę z bardzo różnych źródeł połączyć z praktyką żywieniową. Podczas szkolenia zweryfikujemy kilka popularnych mitów, sprawdzimy podstawy zakorzenionych przekonań i podzielimy się zaskakującymi informacjami.

PROGRAM SZKOLENIA

[Szczegóły wkrótce]

Dieta kobiety w ciąży ma wpływ na zdrowie dziecka – to jest oczywiste dla wszystkich. Ale czy na pewno wiadomo, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę, planując dietę dla przyszłej mamy? Jak ułożyć bezpieczny i zdrowy plan żywieniowy dla kobiety w ciąży, która cierpi na alergie lub nietolerancje pokarmowe? Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o prawidłowym żywieniu matki w czasie ciąży, w pierwszych dniach po porodzie oraz w okresie karmienia piersią.

TERMIN SZKOLENIA

1 kwietnia 2017 r.

9:00 - 16:00

MIEJSCE

Kraków [Szczegóły wkrótce]

CENNIK

Cena standardowa: 190 zł

Cena dla Partnerów 4Active: 176 zł

Cena dla studentów: 150 zł

Więcej szczegółów na stronie: http://www.4active.eu/szkolenia-dla-dietetykow-lekarzy-specjalistow/98-odzywianie-w-ciazy-w-czasie-laktacji.html

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zgłoszenia uczestnictwa, otrzymania danych do przelewu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Dział szkoleń 4Active

kom: 796 85 48 73

tel: 12 399 43 34

e-mail: szkolenia [at] 4active.eu

szkolenia.4active.eu/

Redaktorzy:
Dodano: 23 grudnia 2016
Data aktualizacji: 27 grudnia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.