Jesteś na:
szkolenie

Special: Kolano po urazie

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
08 maja 2016
09:00
Czas zakończenia:
15:00
Gdzie:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/116147748777461/
Organizatorzy:
IFAA Poland Tel.: +48 505 991 698 E-mail: [email protected] www: http://www.ifaa.pl/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć facebook

Warsztat dla instruktorow fitness i trenerów personalnych, podczas którego po krótkim wprowadzeniu teoretycznym, zajmiemy się omówieniem i prezentacją podstawowych testów klinicznych, przydatnych w rozpoznaniu problemów oraz ćwiczeniami wzmacniającymi i stabilizującymi staw kolanowy, które są niezbędne w szybkim powrocie do formy. Pracować będziemy także nad mobilizacją tkanek miękkich oraz stretchingiem zapewniającymi prawidłowe zakresy ruchomości w stawie.

 

Elżbieta Furman - Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, International Gymstick Master Trainer, trener Nordic Walking, trener IFAA Polska, Reebok Trainer, APF Instructor.

Absolwentka AWF w Warszawie na wydziale Rehabilitacji Ruchowej oraz Medycznego Zawodowego Studium Fizjoterapii w Konstancinie. Dyplomowany terapeuta Szkoły Terapii Manualnej metodą Kaltenborna-Evjentha. Szkoleniowiec, nauczyciel oraz autorka wielu publikacji z zakresu rekreacji ruchowej oraz fitness. Od 2009 roku związana z IFAA Polska, specjalizuje się w formach wzmacniających oraz prozdrowotnych. Szczególną uwagę przywiązuje do prawidłowej techniki i zasad wykonywania ćwiczeń, tak aby ich stosowanie przynosiło korzystne efekty, wspomagało prawidłowy rozwój ciała, a nie było przyczyną przeciążeń i dysfunkcji narządu ruchu.

 

Zniżki grupowe i na kartę IFAA Zawsze Warto się Uczyć!.

Redaktorzy:
Dodano: 18 marca 2016
Data aktualizacji: 18 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.