Jesteś na:
szkolenie

Smaczne Mikołajki z Glutenexem

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
06 grudnia 2015
11:00
Gdzie:
Smaczne Mikołajki z Glutenexem
ul. Podkomorska 49
Poznań, wielkopolskie, Polska
Organizatorzy:
Marta Krzyżanowska-Sołtysiak Marta Krzyżanowska-Sołtysiak Tel.: 602 383 840 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Zapraszamy do Poznania na  bezglutenowe warsztaty kulinarne „Smaczne Mikołajki z Glutenexem”, polskim producentem licencjonowanej żywności bezglutenowej. Warsztaty odbędą się w niedzielę, 6 grudnia, w godz. 11-16 w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. Podkomorskiej 49 (II piętro) w Poznaniu. Zapraszamy dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej.

Przygotujemy wspólnie m. in. pierniczki, pierogi, ciasta, dania z ryb i roślin strączkowych, a także bezglutenowe pieczywo na bazie mąk Glutenexu i Amarello. W programie zajęć także wykład o produktach bezglutenowych, kącik dziecięcy poznańskiego przedszkola Bambini, konkursy i stoisko sklepu Gluten-free.pl z Leszna (promocyjne ceny mąk, pieczywa i przekąsek), a także mikołajkowe upominki dla bezglutenowych dzieci. Zapraszamy bezglutenowe rodziny.

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy drogą e-mailową: [email protected] Liczba miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo zapisów dla członków Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej (można się przyłączyć do stowarzyszenia przed warsztatami). W zgłoszeniu  proszę podać imię i nazwisko zgłaszanych osób, ich wiek, miejscowość, numer telefonu oraz nazwisko osoby z rodziny, która należy do stowarzyszenia.

Proszę także podać dodatkowe alergie bezglutenowych dzieci (np. mleko, soja, kukurydza itp.). Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem. Osoby zapisane, które z różnych względów zrezygnują z udziału w warsztatach, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie rezygnacji, by z miejsca skorzystały osoby z listy rezerwowej. Szczegółowe informacje: Marta Krzyżanowska-Sołtysiak, 602 383 840.

Dodano: 17 listopada 2015
Data aktualizacji: 3 grudnia 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.