Jesteś na:
szkolenie

Podstawy psychodietetyki

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
16 - 17 lipca 2016
10:00
Czas zakończenia:
18:00
Gdzie:
Instytut Psychodietetyki
Leszczyńskiego 4
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Strona www:
http://instytutpsychodietetyki.pl/szkolenie-podstawy-psychodietetyki-16h-17-18-01-2015-cz-1/
Organizatorzy:
Instytut Psychodietetyki Tel.: +71 307 07 30 E-mail: [email protected]
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 600.00 zł (dostępne rabaty ? 900 zł całość Kursu (2x16h) 490 zł jedno szkolenie dla studentów i posiadaczy karty stałego klienta: 550 zł jedno szkolenie dla osób zapisujących się w grupach (minimum 2 osoby) za osobę )
termin: 16.07.2016

Specjaliści pracujący w obszarze zdrowia doskonale wiedzą, że nawet najlepiej zaplanowane jadłospisy i najrzetelniej przekazana wiedza z zakresu odżywiania i aktywności fizycznej nie wystarczą, by zmienić nawyki pacjenta… To co jemy zależy bowiem od tego, co mamy w głowie… Jak więc motywować pacjentów do zmiany? Jak z nimi rozmawiać? Jak wspierać? Jak reagować na porażki i pomagać „wrócić na prawidłową drogę”? Tego wszystkiego można dowiedzieć się na szkoleniu „Podstawy psychodietetyki”.

 

Dowiesz się:

   • Motywowanie pacjentów do odchudzania

   • Jak lepiej zrozumieć pacjenta z otyłością?

   • Formułowanie zaleceń w sposób zwiększający prawdopodobieństwo ich przestrzegania

   • Wspieranie osób odchudzających się na różnych etapach kuracji

   • Zapobieganie porażkom w odchudzaniu

 

Dla kogo:

Szkolenie skierowane jest do osób pracujących z osobami odchudzającymi się: dietetyków, lekarzy, trenerów i promotorów aktywności fizycznej, czyli do wszystkich specjalistów, którzy w swojej pracy doświadczają trudności związanych z motywowaniem pacjentów do zmiany i wspieraniem ich w procesie redukcji masy ciała.

 

Informacje dodatkowe:

Cena zawiera materiały szkoleniowe oraz poczęstunek w czasie przerwy kawowej. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają certyfikat potwierdzający udział.

 

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń w innym miejscu/mieście po uzgodnieniu z uczestnikami (grupa min. 6 osób).

 

Ilość miejsc ograniczona. W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wpłatę zaliczki (200zł) lub całości kwoty. W tytule wpłaty należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz tytuł i termin szkolenia, którego zaliczka dotyczy. Potwierdzenie wpłaty oraz wypełniony Formularz Zgłoszeniowy proszę przesłać drogą mailową: [email protected] Pozostałą część kwoty należy wpłacić przelewem najpóźniej w przeddzień szkolenia lub w Recepcji gotówką przed zajęciami.

 

Ostateczny termin zgłoszeń mija na trzy dni przed planowaną datą szkolenia. Po wpłacie zaliczki każdy uczestnik otrzyma mailowo informacje organizacyjne. W przypadku odwołania szkolenia, zaliczka zostanie zwrócona na konto.

 

UWAGA! W przypadku, gdy nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników, Instytut Psychodietetyki zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia na 3 dni przed planowanym terminem.

Redaktorzy:
Dodano: 15 marca 2016
Data aktualizacji: 15 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.