Jesteś na:
szkolenie

Pierwszy trening na siłowni - podstawy treningu

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
14 maja 2016
11:00
Czas zakończenia:
12:15
Gdzie:
Pure Jatomi Fitness
Szlak 77
Kraków, małopolskie, Polska
Organizatorzy:
Damian Adamiak & Zofia Mikoś
Zapisy
online na BonaVita.pl
cena: 0.00 zł
termin: 14.04.2016

Pokazowy trening na siłowni dla początkujących.

 

Chcesz zacząć trening na siłowni? Podnosić ciężary, rzeźbić swoje ciało, ale nie wiesz od czego zacząć? Specjalnie dla Ciebie organizujemy pokazowy trening na siłowni. Dzięki niemu dowiesz się wszystkiego, co ważne, interesujące, praktyczne i niezbędne, aby zacząć treningi na siłowni. Przyjdź i razem z nami ujarzmij ciężary!

 

Zajęcia na siłowni prowadzone przez Zofię Mikoś i Damiana Adamiaka - trenerów personalnych na stałe związanych z portalem Bonavita.pl wprowadzą Was w tajniki treningu siłowego. Na spotkaniu dowiecie się m.in. jak i dlaczego warto ćwiczyć na siłowni, co ze sobą zabrać na trening, od czego właściwie zacząć. Poznacie także savoir vivre siłowni, dzięki czemu unikniecie przykrych sytuacji i szybko dołączycie do niezwykłej społeczności fitness. Nasi trenerzy pokażą Wam jak powinien wyglądać Wasz pierwszy trening na siłowni, aby był jak najefektywniejszy, a także zaprezentują prawidłową technikę podstawowych ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

 

Zapewniamy fantastyczną atmosferę i gwarantujemy, że razem z nami wszystkie wątpliwości związane z siłownią znikną. Przestaniecie być kompletnymi laikami, a także unikniecie błędów tak często powtarzanych przez początkujących na siłowni. Zapraszamy!     

 

    

Redaktorzy:
Dodano: 11 marca 2016
Data aktualizacji: 16 kwietnia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.