Jesteś na:
szkolenie

Jak skutecznie zarządzać stresem?

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
09 maja 2016
17:30
Czas zakończenia:
21:00
Gdzie:
Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
Postępu 17a
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/warszawa/mindfulness-jak-skutecznie-zarzadzac-stresem-110488/
Organizatorzy:
Talo Group Dagmara Troska Tel.: + 48 794 233 331 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Zdarza ci się wyjść z domu, a po przejechaniu kilkunastu kilometrów zastanawiać czy wyłączyłeś żelazko? Albo przeszukiwać wszystkie kieszenie w poszukiwaniu kluczyków do samochodu, albo przejechać ulicę, w którą miałeś skręcić, albo po prostu zamyślić się tak bardzo, że umyka ci czas? Albo planować zbyt dużo, wpadać w wir obowiązków,a potem stresować się czy zdążysz, czy wszystko załatwisz…. i wtedy wystarcza iskra żebyś wybuchł, podniósł głos, powiedział coś niemiłego bliskim, ba…. może nawet rzucił czymś żeby rozładować swoje napięcie. A może doświadczyłeś kiedykolwiek tego, że twoje myśli uparcie krążą wokół jednego tematu, rozkładają daną historię na czynniki pierwsze, wracają do sytuacji przeszłych, tworzą nieprawdopodobne scenariusze przyszłości. Taka sytuacja trwa i trwa, męczy cię, ale sam nie potrafisz przestać….

 

Korzyści:

 • Odkryjesz sposoby zwalczania stresu
 • Nauczysz się jak regulować emocje i poziom stresu
 • Zwiększysz spokój ducha dzięki czestszemu działaniu w zgodzie z własnym systemem wartości
 • Zmierzysz się z własnym mechanizmem obronnym
 • Zdiagnozujesz poziom tolerancji na stres
 • Poznasz sposoby na zmianę nastawienia z negatywnego na pozytywny

 

Program szkolenia:

Trening Redukcji Stresu metodą uważności (mindfulness) to kompletny program redukcji stresu, nauka uważnego życia, bycia zawsze tu i teraz. W dzisiejszym życiu popadliśmy w tzw. multitaksing. Jedziemy samochodem rozmawiając jednocześnie przez telefon i już planując co na obiad. Wielozadaniowość uczyniła z nas ludzi, którzy radzą sobie z wieloma rzeczami, ale koszty tego radzenia sobie są ogromne: zdenerwowanie kiedy coś jest inaczej niz zaplanowaliśmy, szybkie wpadanie w irytację i słowną agresję, podnoszenie głosu, wieczny pospiech, brak kontaktu z własnym ciałem i emocjami.

 

17:30 - 18:00 - Rejestracja uczestników

18:00 - 19:00 - Czym jest stres? - Odkrycie i zrozumienie bodźców , które wywołują emocje, potęgują stres i wpływają na procesy emocjonalne

19:00 - 19:15 - Przerwa

19:15 - 20:45 - Zarządzanie emocjami i stresem - Jak osiagnąć kompromis pomiędzy realizacją celów a przeżywaniem stresu?

20:45 - 21:00 - Wręczenie certyfikatów, losowanie upominków

 

Biogram trenera:

Joanna Delbar - Coach rozwoju osobistego, certyfikowany trener shri vivek jogi integralnej, nauczyciel mindfulness, certyfikowany praktyk NLP, trener zarządzania stresem i treningów medialnych, mówca motywacyjny. Ukończyła Wydział Aktorski łódzkiej Filmówki , Marketingowe Zarządzanie Firmą na Uniwersytecie Łódzkim oraz szkołę rozwoju osobistego w Centro Shri Vivek w Barcelonie. Przez 16 lat prowadziła agencję PR, doświadczając stresu bycia menadżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi - Jivana Vismaya, ucznia Mistrza Swamiego Vivekanandy, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym. 

Po ukończeniu 4-letniej szkoły rozwoju osobistego według metody shri vivek, prowadzonej przez Jivana Vismaya w Barcelonie, kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach. Jednocześnie od kilku lat pracuje jako coach personalny i nauczyciel jogi integralnej według metod shri vivek. Fascynacja metodami redukcji stresu zawiodła ją również do mindfulness, obecnie jest również nauczycielem redukcji stresu metodą mindfulness (MBSR).

Ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie bycia menadżerem, obszarem jej pracy są głównie liderzy, jako że grupa ta narażona jest na wywieranie presji ze strony społeczeństwa. Presji prowadzącej do stresu i w dalszej konsekwencji chorób, wypalenia zawodowego, depresji itp.

 

Członek Rady programowej Polskiego Instytutu Mindfulness.

Członek- założyciel Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Mindfulness.

 

Cena obejmuje:

 • miejsce na sali
 • imienny certyfikat
 • dostęp do platformy e-learningowej
 • zdjęcie z trenerem
 • słodki poczęstunek
Redaktorzy:
Dodano: 18 lutego 2016
Data aktualizacji: 18 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.