Jesteś na:
szkolenie

Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie testów diagnostycznych

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
18 czerwca 2016
09:30
Czas zakończenia:
17:00
Gdzie:
Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
http://www.4active.eu/szkolenia-dla-dietetykow-lekarzy-specjalistow/61-immunodiagnostyka-nietolerancji-pokarmowej-2.html
Regulamin:
Pobierz
Organizatorzy:
4Active Nature Medicine Technology Anna Sendorek Tel.: +48 12 399 43 34 E-mail: [email protected]
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 280.00 zł
termin: 18.06.2016

Na szkolenie zapraszają Państwa generalny dystrybutor, firma Cambridge-Diagnostics oraz regionalny dystrybutor testów Food Detective, firma 4Active.

 

Szkolenie dla Specjalistów z tematyki podstaw nietolerancji pokarmowej. Podczas szkolenia każdy z uczestników może wykonać test Food Detective.

 

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie z teoretyczną wiedzą na temat alergii i nietolerancji pokarmowej oraz zdobycie praktycznej umiejętności oznaczania immunoglobulin klasy G (IgG) w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu pierwszego na świecie, nielaboratoryjnego testu Food Detective.

 

Tematyka szkolenia

Tematyka teoretycznej części szkolenia obejmuje m.in. najnowszą wiedzą z zakresu alergii i nietolerancji pokarmowej, ze szczególnym uwzględnieniem roli pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG w przebiegu wybranych chorób przewlekłych oraz podstawowe informacje o budowie i funkcjonowaniu układu immunologicznego.

W części praktycznej zostaną omówione znane metody diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej, jak również zastosowanie metody ELISA w makroskopowych badaniach w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu mikropłytkowych testów. W celu zdobycia praktycznych umiejętności uczestnicy szkolenia będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzić test Food Detective i zaprojektować własny, indywidualny profil żywieniowy.

 

Dla kogo

Szkolenie kierowane jest do specjalistów: dietetyków, konsultantów i lekarzy zainteresowanych wpływem diety na stan zdrowia oraz chcących stosować w swojej praktyce nowoczesne narzędzia diagnostyczne w zakresie przeciwciał IgG.

 

Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

 

Informacje organizacyjne:

  - w trakcie warsztatu dla Uczestników dostępny jest barek kawowy (kawa i herbata, woda mineralna, ciasteczka, owoce), a na przerwę lunchową zapraszamy o godz. 13:00

  - przed szkoleniem każdy Uczestnik otrzyma wiadomość mailową z potwierdzeniem udziału, dokładnym adresem i informacjami logistycznymi

  - w ramach szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe i certyfikat uczestnictwa

Redaktorzy:
Dodano: 17 marca 2016
Data aktualizacji: 17 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.