Jesteś na:
szkolenie

GLUTEN FREE - manipulacja, moda czy może konieczność?

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
16 marca 2016
19:00
Czas zakończenia:
1,5h plus czas na pytania publiczności
Gdzie:
Klubokawiarnia Chłodna 25
Chłodna 25
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/789096444529065/
Organizatorzy:
Młodzi Wykładają Tel.: 691 949 685 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć facebook

Zapraszamy na wykład Ani Kobyłeckiej w ramach cyklu Młodzi Wykładają, która rozwieje przed Wami wszelkie wątpliwości dotyczące diety bezglutenowej i powie Wam o co tak na prawdę w tym chodzi.

 

Jesteś na diecie bezglutenowej bo sądzisz, że to dobre dla Twojego zdrowia? Jesteś świeżym celiakiem lub bezglutenowcem? Zastanawia Cię wzrastająca liczba fanów GLUTEN FREE? A może rozśmiesza Cię fakt, że coraz więcej osób jest na tej diecie? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie co to tak naprawdę jest gluten, kto i dlaczego powinien go unikać oraz czy bezglutenowa moda przynosi więcej strat niż korzyści - zapraszamy na Chłodną 25. Po prezentacji będzie możliwość zadawania pytań.

 

Ania Kobyłecka

O żywieniu może mówić godzinami, zawsze i wszędzie. Jej pasją jest dogłębna analiza posiłków spożywanych w jej otoczeniu.. Studentka żywienia, obserwująca świat z bezglutenowej perspektywy od 8 lat. Na co dzień pracuje w Polskim Stowarzyszeniu Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub jesteś zainteresowana/y poprowadzeniem wykładu w Warszawie w okresie jesienno - ziomowym wejdź na https://www.facebook.com/mlodziwykladaja lub napisz na adres [email protected]

Redaktorzy:
Dodano: 25 lutego 2016
Data aktualizacji: 25 lutego 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.