Jesteś na:
szkolenie

Dowody na skuteczność medycyny naturalnej

Wróć do kalendarza

Ryszard Grzebyk, autor serii książek „Rak to nie wyrok”, od wielu lat zajmuje się leczeniem przyczynowym chorób chronicznych i nowotworów. Porusza niemal wszystkie aspekty naszego życia, zwracając uwagę na czynniki powodujące zmiany chorobowe i genetyczne. Przedstawiane przez niego fakty pozwalają lepiej zrozumieć istotę choroby oraz co ważniejsze sposób jej leczenia.

Informacje
Kiedy:
09 lutego 2016
18:00
Gdzie:
Osiedlowy Dom Kultury
Kochanowskiego 29
Rzeszów, podkarpackie, Polska
Strona www:
http://naturopathopinion.com/
Organizatorzy:
Rak to nie wyrok
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Rak to nie wyrok” to kompendium wiedzy o naturalnych metodach zapobiegania i zwalczania groźnych, w tym śmiertelnych chorób. Autor dzieli się odkryciami, a przede wszystkim dowodami na skuteczność medycyny naturalnej, oraz sposobami niekonwencjonalnej walki z niemal wszystkimi chorobami. Wskazuje również sposoby przywracania naturalnej równowagi w organizmie. Szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych, które często bywają efektem stosowania farmakoterapii.

Z dwóch pierwszych tomów serii dowiesz się, czym są m.in. filary zdrowia i jakie zawirowania z nimi związane prowadzą do ciężkich schorzeń. Przeczytasz także o wielu niewłaściwie interpretowanych przez medycynę objawach, których leczenie w sposób konwencjonalny prowadzi do powstania kolejnych chorób. Autor nie skupia się tylko na leczeniu chorób uważanych za nieuleczalne. Wyjaśnia też, w jaki sposób można uniknąć czy zahamować ich rozwój. Omawia niemal wszystkie aspekty naszego życia, zwracając uwagę na czynniki powodujące zmiany chorobowe i genetyczne.

W „Raportach specjalnych” autor opisuje klinicznie potwierdzone działanie naturalnych środków stosowanych w leczeniu zagrożeń pojawiających się w danych filarach zdrowia i wymienia ok. 700 produktów — wiele z nich rośnie w ogródkach warzywnych — niezbędnych do tego, aby przez całe życie mieć doskonałą kondycję.

 

Po wykładzie będą Państwo mieli możliwość nabycia książek Rak to nie wyrok”.

Dodano: 25 stycznia 2016
Data aktualizacji: 25 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.