Jesteś na:
szkolenie

Bądź piękna jak Maharani

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
29 listopada 2015
11:00
Gdzie:
Bądź piękna jak Maharani
ul.Dostępna 24
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://www.alcha.pl/badz-piekna-jak-maharani/
Organizatorzy:
Alcha Alicja Chlasta Alicja Chlasta
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Ajurwedyjskie sposoby na zachowanie młodego wyglądu. Zastanów się przez chwilę, ile naprawdę pięknych osób spotkałaś w swoim życiu. Kiedy myślimy o pięknie z ajurwedyjskiego punktu widzenia nie mamy na myśli komercyjnego ideału piękna. W ajurwedzie piękno zewnętrzne i piękno wewnętrzne są ze sobą nierozerwalnie związane. Maya Tawari pięknie powiedziała: ,,Aspekty piękna są jak waga – na jednej szali jest piękno zewnętrzne, na drugiej piękno wewnętrzne, a to co utrzymuje je w równowadze to dojrzałość. I to jest piękno w całej krasie”. Celem warsztatu jest przedstawienie spojrzenia na piękno wzbogaconego ajurwedyjską mądrością.

Powiemy: – o znaczeniu piękna w ajurwedzie – jak dieta ajurwedyjska sprawi, że twoje ciało będzie piękne, a umysł zrównoważony – na czym polega ajurwedyjska kuracja odmładzająca – o oczyszczaniu, nawilżaniu i regeneracji skóry z zastosowaniem naturalnych kosmetyków – jak dbać o włosy

Nauczymy: – ajurwedyjskiego odmładzającego automasażu twarzy i ciała, który poprawia krążenie, uwalnia napięcie, pomaga usunąć toksyny nagromadzone w tkankach, dzięki czemu skóra staje się mniej podatna na powstawanie zmarszczek. Zdrowa i gładka skóra, młode i gibkie ciało są marzeniem każdego. Masaże ajurwedyjskie wspaniale działają zarówno na ciało jak i umysł. Kiedy ciało i umysł są w równowadze na twarzy maluje się wewnętrzny spokój. Codzienne wmasowywanie w skórę olei, jak zaleca ajurweda, relaksuje, zapobiega starzeniu, oczyszcza organizm z toksyn oraz zaprowadza harmonię pomiędzy ciałem a umysłem. – ajurwedyjskiego automasażu głowy, który nie tylko uwalnia nagromadzony stres, ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Praca nad takimi obszarami jak szyja i barki, gdzie stres wpływa na główne grupy mięśni, przynosi natychmiastową ulgę. Poprawia się wydolność układu krążenia i układu limfatycznego, toksyny z napiętych mięśni są eliminowane, powraca ich elastyczność i płynność ruchów. Regularny masaż głowy prowadzi do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. – pielęgnacji skóry Ajurweda ma holistyczne i naturalne podejście do pielęgnacji ciała. Stan naszej cery jest odbiciem stanu naszego umysłu oraz zdrowia fizycznego. Pielęgnacyjne zabiegi ajurwedyjskie są kombinacją odpowiedniej diety, ćwiczeń, medytacji, oddechu oraz stosowania naturalnych kosmetyków i olei. Ajurweda uczy nas, że nie ma piękna zewnętrznego bez piękna wewnętrznego. Zasadą ajurwedy jest również to, że nie nakładamy na siebie nic, czego nie dało by się zjeść.

Prowadząca: Elżbieta Żuk-Widmańska

Ajurwedą zajmuje się od 2004 roku. Wiedzy i masaży ajurwedyjskich uczyła się w Instytucie Jiva Ayurveda w Indiach, Faridabad pod kierunkiem Doktora Partapa Chauhana. Ukończyła szkolenie w zakresie “Ayurvedic Massage and Treatment”, “Ayurveda and Rejuvenation” , ” Ayurvedic cooking and life style”. W School of Ayurveda and Pancha Karma w Kanoor, Kerala ukończyła kurs z zakresu masaży ajurwedyjskich “Ayurvedic body work”. Brała udział w warsztacie ,,Ajurweda a świadomość ciała” prowadzonym przez Donalda Van Howtena. Prowadzi warsztaty kulinarne uczące przygotowywania posiłków według zasad ajurwedy oraz uczy kobiety jak dbać o siebie stosując metody naturalne. Ogromną satysfakcję sprawia jej kiedy po zabiegach, czy warsztatach kobiety przychodzą i mówią: ,,Ela, to działa”. O ajurwedzie mówi: ,,Według mnie, ajurweda to nauka o podejmowaniu decyzji, a podejmujemy je w każdej chwili. Chodzi o to, aby były one korzystne dla nas z perspektywy całego życia. Jest to możliwe, kiedy umysł jest spokojny, wyciszony i zrównoważony. Jak to osiągnąć? Tego właśnie uczy nas ajurweda. Pomimo, iż liczy sobie ponad 5 tysięcy lat, nie straciła nic ze swojej aktualności. Jej zasady są niezmienne i uniwersalne, na tym polega jej piękno.”

Cena:

180 złotych

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne potwierdzone wpłatą zaliczki w wysokości 80 złotych.

Wpłatę prosimy kierować na konto ośrodka z dopiskiem: „Maharani”. konto ośrodka: Alicja Chlasta Deutsche Bank 05 1910 1048 2944 2902 8705 0001

Pozostałą kwotę należy zapłacić w dniu warsztatu, u organizatorki, Alicji Chlasta.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia potwierdzone wpłatą. W przypadku jej braku w ciągu 7 dni od daty dokonania rezerwacji miejsce zostanie anulowane.

Swoje uczestnictwo wraz z wpłatą można wycofać do 2 tygodni przed rozpoczęciem. Po tym terminie wpłata przepada bez możliwości przeniesienia jej na inny termin.

Uczestniczki prosimy również o przysłanie numeru telefonu kontaktowego do siebie.

Zapraszamy również do udziału w warsztacie Nauka gotowania według zasad ajurwedy, który w dniu 30 listopada 2015 roku, poprowadzi Elżbieta Żuk – Widmańska. Warsztat ten jest wspaniałym uzupełnieniem powyższego.

Dla uczestniczek obu warsztatów cena tylko 325 złotych za oba warsztaty.

Dodano: 17 listopada 2015
Data aktualizacji: 4 grudnia 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.