Jesteś na:
inne wydarzenie

Festiwal Don\'t worry, be healthy!

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
01 października 2016
09:30
Czas zakończenia:
18:45
Gdzie:
GWSH - Centrum Studiów Podyplomowych, Kursów i Szkoleń
ul. Harcerzy Września 3
Katowice, śląskie, Polska
Organizatorzy:
Spinka
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Czuj się zaproszona/ zaproszony jeśli widzisz sens brania spraw w swoje ręce i interesuje Cię to, co możesz zrobić, aby żyć długo i szczęśliwie. Na festiwal składają się wykłady i warsztaty, a wszystko zawiera się w trzech panelach: System, Psychologia i Natura.

W panelu SYSTEM chodzi o to, żeby zmobilizować, żeby potrząsnąć ludźmi, aby walczyli o swoje w systemie służby zdrowia i pokazać im jak to robić. Chcemy, żeby znali swoje prawa i mieli świadomość, że pozycja biernego, potulnego pacjenta w ogóle się nie opłaca, choć nasi rodzice uczyli nas postawy uległości i uniżenia w obliczu boskości lekarskiego autorytetu.

Panel PSYCHOLOGIA służy uświadomieniu, że styl życia narzucony przez współczesne oczekiwania rynkowe jest pułapką i powodem wzrostu zachorowań na choroby cywilizacyjne osób młodych. To również zapoznanie uczestników z sensem holistycznego podejścia do zdrowia i wskazaniem jak emocje wpływają na nasze ciało.

Panel NATURA służy omówieniu związku między zdrowiem człowieka, a kontaktem z przyrodą oraz poszerzeniu świadomości na temat tego, jak można czerpać z zasobów natury, aby nie musieć korzystać z deficytów służby zdrowia.

Całość zwieńczona jest koncertem muzyki relaksacyjnej.

Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach festiwalu jest bezpłatny.

Wstęp na wykłady jest wolny.

Na warsztaty i koncert obowiązują zapisy: [email protected] Ilość miejsc ograniczona.

Harmonogram wydarzenia: https://www.facebook.com/spinka.rozwoj.osobisty/photos/gm.1742098009375548/1366528750024544/?type=3&theater

Redaktorzy:
Dodano: 24 września 2016
Data aktualizacji: 24 września 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Katowice