Jesteś na:
targi

Poznań Sport EXPO

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
15 - 17 kwietnia 2016
10:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
http://sportexpo.mtp.pl/pl/
Organizatorzy:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. Anna Myślak Tel.: +48 61 869 2095 E-mail: [email protected]
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
POZNAŃ SPORT FAIR 2015

Organizowane od 2012 roku targi POZNAN SPORT FAIR są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie społeczeństwa tematyką sportu. To ciekawa propozycja dla osób aktywnych oraz doskonała okazja do czynnego dopingowania maratończyków.

 

W roku 2015 Targi Poznań Sport Fair odwiedziło w tym roku ponad 26 tys. zwiedzających, a także osób biznesowo związanych ze sportem. Można śmiało stwierdzić, że w tych dniach było to jedyne takie miejsce w Polsce!

 

Dzięki szerokiej ofercie blisko 70 wystawców oraz atrakcjom dla zwiedzających, czas spędzony na targach był strzałem w dziesiątkę.

 

Na stoiskach królowały akcesoria i odzież dla biegaczy, sprzęt sportowy, odżywki, suplementy diety, a także książki poświęcone tematyce biegania, czy też zdrowego odżywiania dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Uzupełnieniem oferty targowej były stoiska rowerowe, dla rollkarzy, przedstawicielstwa innych europejskich maratonów i ośrodków sportowych, czy też porady lekarzy i specjalistów w dziedzinie szeroko pojętej profilaktyki w sporcie.

 

Zwieńczeniem weekendowej imprezy jest 16. Poznań Maraton, którego START i META, a także całe zaplecze zlokalizowane jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Począwszy od 2016 roku Targi POZNAN SPORT FAIR zmieniają nazwę na POZNAN SPORT EXPO i będą organizowane dwukrotnie w ciągu roku, najpierw podczas PÓŁMARATONU odbywajacego się w dniach 15 - 17 kwietnia oraz jesienią, podczas MARATONU POZNAŃSKIEGO ,odbywajacego się w dniach 7 - 9 października.

 

Odbywający się ostatniego dnia targów Poznań Maraton i Półmaraton to masowe wydarzenia sportowe zorientowane na jakość – każdy szczegół organizacji poznańskiego biegu przygotowywany jest z myślą o całości doświadczenia maratończyka, jego zadowoleniu i satysfakcji. Jakość naszego Maratonu potwierdzają jego oceny na popularnym portalu MaratonyPolskie.pl i fakt, że 41% badanych uczestników biegu uważa Poznań Maraton za najlepszy maraton w Polsce, aż 97% ankietowanych deklaruje powrót do Poznania. Poznań słynie również z super-entuzjastycznej postawy kibiców, którzy licznie i aktywnie wspierają biegaczy w całym mieście.

 

Trasa Maratonu biegnie przez cały Poznań, ale serce biegu bije w centrum miasta, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie znajduje się Strefa Startu i rozbudowana Strefa Mety. Na biegaczy, ich rodziny, znajomych i kibiców czekają Strefa Kibica, targi sportowe Poznań Sport Fair i inne atrakcje.

 

Poznań Maraton to także niebagatelni partnerzy. PKO Bank Polski, ASICS Polska i wspomniane Międzynarodowe Targi Poznańskie tworzą doborowe grono przyjaciół poznańskiego biegu.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w poznańskim maratonie. Informacje i zapisy: www.marathon.poznan.pl

 

Kolejna edycja targów sportowych zapowiada się równie ciekawie. Ekspozycja obejmie różne dyscypliny sportowe, a w programie pojawią się nowe, interesujące wydarzenia.

Dodano: 25 stycznia 2016
Data aktualizacji: 21 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.