Jesteś na:
targi

II Targi Aktywnego i Zdrowego Seniora

Wróć do kalendarza

II edycja Targów Aktywnego i Zdrowego Seniora odbędzie sie w dniach 20 – 21 maja 2016r. w hali EXPO-ŁÓDŹ.

Informacje
Kiedy:
20 - 21 maja 2016
10:00
Gdzie:
EXPO-ŁÓDŹ
Łódź, łódzkie, Polska
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Targi stanowią ważny element, planowanych na 2016 r. Łódzkich Senioraliów, organizowanych przez Urząd Miasta Łodzi. Wydarzenie będzie jedną z najważniejszych w skali kraju imprez wystawienniczych, dedykowanych firmom i instytucjom posiadającym kompleksową ofertę produktów i usług dla osób 55+.

Dane demograficzne pokazują, że już za kilkadziesiąt lat - zarówno w Polsce, jak i w Europie - Seniorzy stanowić będą ok. 40 proc. ogółu społeczeństwa. Zarówno w sferze medycznej, społecznej i ekonomicznej istnieje, zatem konieczność przygotowania i rozwijania oferty skierowanej do tej coraz liczniejszej już grupy wiekowej.

Targi Aktywnego i Zdrowego Seniora to idealne miejsce dla prezentacji oferty dla firm, instytucji i organizacji, które poważnie myślą o rozwijaniu działalności na rzecz seniorów. Warto wykorzystać szansę na rozwój, jaką daje impreza i już teraz przygotować i zaprezentować ofertę dla tej grupy wiekowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II edycji Targów Aktywnego i Zdrowego Seniora.

Szczegółowych informacji nt. projektu udziela Paweł Kozłowski, tel. +48 42 672 61 16, mobile: 601 367 252, e-mail: [email protected]

Dodano: 5 stycznia 2016
Data aktualizacji: 5 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.