Jesteś na:
warsztaty kulinarne

Czekoladowe Love

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
12 kwietnia 2016
18:30
Czas zakończenia:
około 22.30
Gdzie:
Cook Up
ul. Żeromskiego 17c
Warszawa, mazowieckie, Polska
Strona www:
http://www.cookup.pl/warsztaty#rf
Organizatorzy:
CookUp Tel.: 692 493 678 E-mail: [email protected] www: http://www.cookup.pl/
Linki do albumów w sieci:
Galeria zdjęć CookUp
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 320.00 zł
termin: 12.04.2016

Z okazji Światowego Dnia Czekolady zapraszamy na wyjątkowe warsztaty cukiernicze z czekoladą w roli głównej. Zajęcia poprowadzi posiadający ponad 20. letnie doświadczenie cukiernik - mistrz czekolady Marcin Paździor.

Na warsztatach zgłębicie tajniki pracy z czekoladą, w tym m.in. topienie i temperowanie czekolady cel i sposoby temperowania), schładzanie kuwertury, przechowywanie produktów czekoladowych (czas, temperatura, środowisko, światło, powietrze, wilgotność).

Pod okiem prowadzącego przygotujecie: trufle z zieloną herbatą na mlecznej czekoladzie, tort królewski na bezie migdałowej z chrupiącą orzechową masą pralinową i delikatnym musem z gorzkiej czekolady, tabliczki czekolady i lizaki czekoladowe.

Wszystkie, przygotowane samodzielnie czekoladowe smakołyki, będziecie mogli zabrać ze sobą w specjalnie przygotowanych opakowaniach.

 

Prowadzący:

Marcin Paździor

Wybitny specjalista od czekolady z ponad 20-letnim doświadczeniem, które zdobywał w Belgii, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii.
 Kilkukrotny juror prestiżowego, międzynarodowego konkursu Word Chocolate Master. Wiedzę na temat uprawy, zbioru i przerobu ziarna kakaowego zdobywał m.in. na plantacjach w Ameryce Południowej.

Redaktorzy:
Dodano: 14 marca 2016
Data aktualizacji: 1 kwietnia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.