Jesteś na:
konferencja

Zdrowie kobiety - warsztat jogi hormonalnej

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
18 lutego 2018
10:00
Czas zakończenia:
13:00
Gdzie:
Studio Jogi i Terapii Naturalnych Jogamed
ul. Herbsta 2
Warsaw, mazowieckie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/319234705226589/
Organizatorzy:
Studio Jogi i Terapii Naturalnych Jogamed
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

18 luty 2018 (niedziela) godz. 10.00 -13.00 – Zdrowie Kobiety = warsztat jogi hormonalnej

Zapraszam na warsztat jogi hormonalnej połączony z wykładem/ recepturami jak dbać o siebie w różnych okresach życia; Zajmiemy się szczególnie: cyklem menstruacyjnym i czasem około menopauzalnym.

W programie: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny oraz receptury wspomagające: jak się odżywiać i co wzmacniać.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Joga Hormonalna jest wskazana dla wszystkich kobiet szczególnie w wieku 35+, kiedy produkcja estrogenu naturalnie się obniża. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, suchość pochwy, zaburzenia cyklu miesiączkowego oraz suchość skóry. Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza. Joga hormonalna pomaga w przygotowaniu się do menopauzy, pomaga zlikwidować związane z nią dolegliwości. Joga hormonalna jest połączeniem praktyki asan hatha-jogi, ćwiczeń kundalini jogi oraz tybetańskich technik energetycznych.

 

Prowadząca: Barbara Maziarska- terapeutka jogi hormonalnej, nauczyciel i trener Kundalini Jogi.

Koszt 100 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: [email protected]

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2.

Redaktorzy:
Dodano: 24 stycznia 2018
Data aktualizacji: 24 stycznia 2018
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.