Jesteś na:
konferencja

IV Konferencja szkoleniowa dla koordynatorów ds. promocji zdrowia "Żywienie ma znaczenie"

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
09 grudnia 2015
09:00
Gdzie:
Uniwersytet SWPS Wrocław
Aleksandra Ostrowskiego 30b
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/727975117346058
Organizatorzy:
Szkoła w Formie
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego wraz z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia zapraszają do udziału w IV Konferencji szkoleniowej programu “Szkoła w Formie” pod hasłem “Żywienie ma znaczenie,” która odbędzie się 9 grudnia 2015r. na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Tematy poruszane na konferencji będą dotyczyć zagadnień związanych z żywieniem. Odpowiemy między innymi na takie pytania jak: co dla naszego organizmu jest najlepsze, co i w jakich ilościach spożywać, dlaczego tak bardzo lubimy słodycze oraz jak uczyć dzieci jeść warzywa i owoce. Nowością tegorocznej edycji wydarzenia będą warsztaty tematyczne prowadzone przez ekspertów i trenerów, związane zarówno z pracą koordynatora ds. promocji zdrowia, ale także poświęcone edukacji i asertywności żywieniowej.

Wydarzenie w głównej mierze skierowane jest do koordynatorów ds. promocji zdrowia, ale także do wszystkich członków społeczności szkolnej zainteresowanych zagadnieniami edukacji żywieniowej i prozdrowotnej w placówkach edukacyjnych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w tym roku wprowadziliśmy zapisy zarówno na konferencję jak i warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłaszać można się do 1 grudnia.

O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.http://www.szkolawformie.pl/artykul/370-iv-konferencja-szkoleniowa-programu-szkola-w-formie

Organizator: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego Partner główny: Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, ul. Ostrowskiego 30 b Partnerzy: Wrocławskie Centrum Zdrowia, Agencja Rynku Rolnego

Dodano: 9 grudnia 2015
Data aktualizacji: 9 grudnia 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.