Jesteś na:
konferencja

Dieta OdNowa

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
07 lutego 2018
17:00
Czas zakończenia:
19:30
Gdzie:
Farmona Hotel Business & SPA
ul. Jugowicka 10c
Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/397358237343808/ http://www.zawszezgrabna.pl/produkty/dieta-odnowa-czyli-spotkania-kobiet-ktore-chca-zaczac-dbac-o-siebie-swiadomie-i-odpowiedzialnie/
Organizatorzy:
Zawsze Zgrabna
Zapisy
na stronie organizatora

RozkFITnij w 2018 i bądź już Zawsze Zgrabna!

CHCESZ BYĆ JUŻ ZAWSZE ZGRABNA BEZ DIET I ĆWICZEŃ? DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Spotkania Zawsze Zgrabnych Kobiet, to jedyne takie wydarzenie poświęcone emocjom i jedzeniu. To miejsce, gdzie otrzymasz ogrom specjalistycznej wiedzy podanej w bardzo przystępny i swobodny sposób. To miejsce, gdzie otrzymasz szansę poznania ciekawych osób, podzielenia się swoimi doświadczeniami, zmierzenia się z własnymi demonami i blokadami w głowie, gdzie dostaniesz porządną dawkę motywacji i nauczysz się trafnie rozpoznawać potrzeby swojego organizmu.

Wspólnie z Tobą rozwiążemy problemy, z którymi się zmagasz. Pokażemy Ci drogę do trwałej zmiany.

Dodatkowym bonusem będzie czas spędzony w gronie ciekawych i ambitnych kobiet, które chcą od życia czegoś więcej!

Te spotkania przeznaczone są dla kobiet, które są już zmęczone ciągłym byciem na diecie i brakiem jej efektów i chcą zarabiać więcej (tak, tak, badania udowodniły, że osoby które chudną, stają się pewniejsze siebie, co wprost przekłada się na ich zarobki).

Nie może Cię zabraknąć na naszym spotkaniu!

Czego się dowiesz?

1) Jakie jest 6 powodów, dla których nie potrafmy utrzymać osiągniętej wagi - poznasz Krąg Świadomego Życia.

2) Jak konstruować cele i konsekwentnie je realizować.

3) Nauczysz się bilansować dietę bez liczenia kalorii.

4) Razem oswoimy Hashimoto.

 

PRELEGENCI

Patrycja Tłustochowicz - dyplomowany psychodietetyk, jeden z pierwszych w Polsce, czyli ktoś, kto łączy trzy przestrzenie: dietetykę, psychologię oraz terapię poznawczo-behawioralną. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W swojej pracy, jako certyfikowany trener stylów myślenia, wykorzystuję metodologię FRIS.

Od lat pomaga kobietom (i nie tylko :)) czuć się świetnie, utrzymując zgrabną sylwetkę.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat pomogła ponad 1000 osób osiągnąć lepszą jakość życia, wspólnie zmieniając sposób odżywiania na świadomy, swobodny, zdrowy i zrównoważony.

Zaufało jej wiele znanych osób, m.in. pracowała z reprezentacją polskich siatkarek na zgrupowaniach przed olimpiadą w Rio w 2015 roku, a także z czołowymi nazwiskami ze świata mody i mediów.

Jej model pracy daleko odbiega od standardowych wizyt u dietetyka, a do każdego Pacjenta preferuje indywidualne podejście.

Kocha swoją pracę, ponieważ widzi jak wiele dobra, radości oraz ulgi wnosi w ludzkie życie, kiedy wspólnymi siłami udaje się uwolnić od diet i zaniżonej samooceny.

Jej hasło przewodnie to: Bądź Zawsze Zdrowa i Zgrabna!

 

Monika Maciąg - dietetyk, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku dietetyka. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując w szpitalu pośród osób z chorobami dietozależnymi i przygotowując programy żywieniowe m.in. dla osób chorych na cukrzycę.

Dodatkowo, na oddziale położniczym, wspierała swoją wiedzą młode mamy w ważnym dla nich momencie - zaraz po porodzie, aby mogły świadomie rozpocząć swoją przygodę z macierzyństwem.

Swoją wiedzę poszerza na studiach podyplomowych z zakresu psychodietetyki. Pracę dyplomową obroniła na temat świadomości matek w kwestii żywienia dzieci w wieku przedszkolnym i tę wiedzę wciąż wykorzystuje w swojej pracy.

Na co dzień biega w półmaratonach, nie zapomina o aktywności fizycznej oraz zdrowym odżywianiu. Pracuje jako dietetyk w Catering Idealny.

 

GOŚĆ SPECJALNY

Gościem honorowym będzie Pani Jagna Marczulajtis-Walczak, polska snowbordzistka i polityk.

Jest czternastokrotną złotą medalistką mistrzostw Polski w snowboardzie; podwójną mistrzynią świata juniorek, mistrzynią i wicemistrzynią Europy. Brała udział w zimowych igrzyskach olimpijskich w Nagano (1998), w Salt Lake City (2002) (zajęła tam 4. miejsce w slalomie równoległym) oraz w Turynie (2006). Dwukrotnie wygrywała zawody Pucharu Świata: w Bad Gastein (2004) i w Nendaz (2006). W 2004 zajęła siódme, najwyższe w swojej karierze, miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata.

Prywatnie mama 15 l Jagody, 9. Igi i 2 l Andrzeja

 

Plan spotkania:

16:45-16:55 rejestracja uczestniczek

17:00-17:15 rozpoczęcie wydarzenia

17:15-17:35 6 powodów dla których nie udaje Ci się skutecznie schudnąć

17:40-18:00 Przerwa

18:00-18:20 newtorking-przedstawienie się

18:20-18:40 choroby dietozależne- oswoić Hashimoto

18:40 - 19:00 przerwa

19:00 -19:30 wywiad z gościem specjalnym - Pani Jagna Marczulajtis-Walczak

 

Bilety: 50-100 zł

Redaktorzy:
Dodano: 12 stycznia 2018
Data aktualizacji: 12 stycznia 2018
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.