Jesteś na:
inne wydarzenie

Bytomska Wegańska Kuchnia Społeczna Vol. 7 "Wigilia"

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
19 grudnia 2015
15:00
Gdzie:
ToTu cafe Kanaan
ul. Krawiecka 2
Bytom, śląskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/968302943216179
Organizatorzy:
bytom.veg
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Mamy zaszczyt zaprosić Was na siódmą, wigilijną edycję Bytomskiej Wegańskiej Kuchni Społecznej. Na wspólnym stole zagoszczą nasze ulubione dania i desery wigilijne w wersji wegańskiej, czyli tofu po grecku, barszcz z uszkami, tofurnik (prosimy serdecznie, aby był bez rodzynek!!!) albo makowiec - wszystko zależy jak zawsze od tego, co ze sobą przyniesiecie.

Tym razem miejsca są ograniczone, gdyż wigilia odbędzie się (w przypadku niskiej frekwencji) przy stole, dlatego prosimy o zapisanie się na wydarzenie w prywatnej wiadomości na fanpage'u bytom.veg, telefonicznie pod numerem 881-361-773 albo mailowo na [email protected] Prosimy o takie rozwiązanie, gdyż tym razem chcielibyśmy suto zastawiony stół adekwatnie do liczby osób : ).

Jeżeli się okaże, że więcej niż 15-20 osób będzie zapisanych na wigilię, to zniesiemy limit miejsc, gdyż każdy jest mile widziany.

Wegańska Kuchnia Społeczna polega na próbowaniu nowych i roślinnych smaków. Każdy gość przynosi własne wegańskie danie (czyli bez mięsa, nabiału oraz miodu), za co może próbować dania, udostępnione przez innych gości.

Nie masz czasu gotować? Przynieś 10 zł (dorośli) bądź 5 zł (dzieci, młodzież* oraz emeryci) i ciesz się smakiem wegańskich"maszkietów". Pieniądze te przekazane będą na działalności charytatywne. Totu cafe Kanaan udostępnia nam talerze oraz sztućce, ale możecie przenieść swoje.

Na miejscu czeka na Was wegańskie menu - tortille, ciabatty, kawy z mlekiem sojowym oraz koktajle.

Jeśli szukasz inspiracji i pomysłu na danie polecamy następujące

blogi:http://www.jadlonomia.com/

http://wegannerd.blogspot.com/

http://hello-morning.org/

http://ervegan.com/front-3/

http://truetastehunters.blogspot.com/

Pamiętaj: Wiele składników, których akurat nie masz pod ręką, da się zamienić. Dlatego nie martw się jeśli akurat nie posiadasz mąki z ciecierzycy czy nasion chia!

*osoby do lat 18

Dodano: 26 listopada 2015
Data aktualizacji: 2 grudnia 2015
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Bytom