Jesteś na:
inne wydarzenie

Biegun: Strzał z liścia

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
18 listopada 2017
08:00
Czas zakończenia:
18:00
Gdzie:
Kolibki Adventure Park Gdynia
ul. Bernadowska 1
Gdynia, pomorskie, Polska
Strona www:
http://zapisy.sts-timing.pl/114/
Organizatorzy:
Biegun
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Czas zakończyć sezon z przytupem! Po BAGIENNEJ ZMORZE i MORSKIEJ BRYZIE odpalamy wszystkie nasze najbardziej szalone pomysły i tworzymy imprezę, którą zapamiętacie do końca życia! :D

Przed wami jedna, dwie lub trzy 5,5 kilometrowe pętle najeżone przeszkodami, które zapierają dech w piersiach, kontenery dobrej zabawy, całe jeziora potu oraz przygoda, na którą możecie wybrać się całymi rodzinami!

Trasa poprowadzona zostanie na terenie Adventure Parku i poprzez okoliczne malownicze lasy. Nie będzie jednak czasu na podziwianie widoków ;)

18 listopada zapowiada się wyjątkowo intensywnie:

8:00 fala ELITE

10:00 fala I starty indywidualne

10:30 fala II starty indywidualne

11:00 fala III starty indywidualne

11:30 fala IV starty indywidualne

12:00 fala V starty indywidualne

13:00 sztafety drużynowe i firmowe

14:00 bieg całych rodzin

ZAPISY: http://zapisy.sts-timing.pl/114/

Dołączcie do wydarzenia, zaproście znajomych i szykujcie się na STRZAŁ Z LIŚCIA! :D

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR, BigYellowFoot Adventure Team, xRunners, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym, Padł Na Ryj Team czy Wild Team

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Kolibki Adventure Park Gdynia. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego - Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 7 lat mierzą swoje siły.

Redaktorzy:
Dodano: 19 sierpnia 2017
Data aktualizacji: 19 sierpnia 2017
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.